بررسی ابعاد و مصرف سوخت خودروی تیبا

بعد از بررسی های به عمل آمده از ابعاد و اندازه های خودروی تیبا به نتایج زیر دست یافتیم:

طول : 4105 میلیمتر

عرض: 1635 میلیمتر

با این ابعاد در نظر گرفته شده برای خودروی تیبا این امکان برای صاحبان این خودرو فراهم می گردد تا بتوانند در شهرهای شلوغ به راحتی رانندگی کنند و در موقع پارک کردن خودرویشان کمتر سختی به آن ها وارد گردد .

یکی از عللی که بیشتر خانم ها به طرف این خودرو می روند همین ابعاد مناسبش است .

اما باید این نکته مهم را هم متذکر شد که خودروی تیبا تنها در ابعاد خارجی اش کوچک است یعنی در فضای داخلی  این خودرو فضا بسیار مناسب می باشد .

و همچنین ابعاد صندوق عقب این خودرو نسبت به سایز بدنه، بسیار جادار و مناسب است و شما اگر یک خانواده ۴ و یا ۵ نفره هستید، می‌توانید به راحتی از فضای داخلی این خودرو بهره ببرید.

مصرف سوخت

در شرایطی که مصرف سوخت بالای خودروها علاوه بر آلودگی شهرها، خالی شدن جیب مردم را در پی دارد، مصرف سوخت 7.1 لیتری تیبا در سیکل ترکیبی بسیار خوب و به صرفه است. کلا اگر خودروی کم مصرف داخلی می‌خواهید، پیشنهاد ما به شما، تیبا است. مصرف این خودرو از چیزی که اعلام رسمی شده است هم در شرایط مناسب، کمتر خواهد بود.

سیستم تهویه

تیبا از سیستم تهویه مناسبی برخوردار است و نسبت به قیمت این خودرو، بخش تهویه، سرمایش و گرمایش بسیار خوب و مناسب کار می‌کند و شما در تیبا مشکلاتی که در کولرهای خودروهای پراید وجود داشت را، تجربه نمی کنید چرا که این خودرو از موتور قدرتمندتری بهره می‌برد و سیستم تهویه آن نیز عملکرد بهتری دارد.

سواری نرم

سیستم تعلیق تیبا بسیار نرم‌تر و راحت‌تر نسبت به خودروهایی مانند پراید و حتی خودروهای گران‌تر از آن مانند برخی از محصولات ایران خودرو عمل می‌کند. سیستم فنربندی تیبا در کنار ارتفاع مناسب آن یک سواری نرم و راحت را برای شما در شهر فراهم می‌کند و شما می‌توانید سواری بهتری را نسبت به سایر رقبای این خودرو تجربه کنید. (توجه داشته باشید که این موضوع در قیاس با خودروهای هم رده و هم قیمت مطرح میشود)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید