تیبا و سواری نرم آن

بعد از آن که خودروی «تیبا» محصول شرکت «سایپا» را مورد بررسی قرار داده اند مشخص گردیده است که سیستم تعلیق این خودرو در مقایسه با اتومبیل های دیگر مانند «پراید» خیلی نرم تر و همچنین راحت تر است .

در واقع حتی می توان گفت که سیستم تعلیق خودروی «تیبا» در مقایسه با برخی از خودروهای شرکت «ایران خودرو» که دارای قیمتی بالاتر از «تیبا» هم هستندنرم تر و راحت تر است .

سیستم فنربندی «تیبا» در کنار ارتفاع مناسب آن یک سواری نرم و راحت را برای شما در شهر فراهم می‌کند و شما می‌توانید سواری بهتری را نسبت به سایر رقبای این خودرو تجربه کنید.

(توجه داشته باشید که این موضوع در قیاس با خودروهای هم رده و هم قیمت مطرح میشود)

ابعاد :

تیبا از لحاظ ابعادی 4105 میلی‌متر طول، 1635 میلی‌متر عرض دارد. این ابعاد به شما اجازه می‌دهند تا در فضای شهرهای شلوغ و پرجمعیت در هنگام رانندگی راحت‌تر باشید و مشکل جای پارک نداشته باشید. ابعاد این خودرو باعث شده که خانم‌ها نیز طرفدار آن باشند. بر خلاف ابعاد خارجی، طراحان سایپا سعی کرده‌اند که بیشترین فضای داخلی را برای سرنشینان فراهم کنند و همچنین ابعاد صندوق عقب این خودرو نسبت به سایز بدنه، بسیار جادار و مناسب است و شما اگر یک خانواده ۴ و یا ۵ نفره هستید، می‌توانید به راحتی از فضای داخلی این خودرو بهره ببرید.

مصرف سوخت :

در شرایطی که مصرف سوخت بالای خودروها علاوه بر آلودگی شهرها، خالی شدن جیب مردم را در پی دارد، مصرف سوخت 7.1 لیتری تیبا در سیکل ترکیبی بسیار خوب و به صرفه است. کلا اگر خودروی کم مصرف داخلی می‌خواهید، پیشنهاد ما به شما، تیبا است. مصرف این خودرو از چیزی که اعلام رسمی شده است هم در شرایط مناسب، کمتر خواهد بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید